Немає відгуків, додати
Дизайн, верстання
Контакти
Drukar
+38063237-67-65
+38050351-48-66
+38098905-91-98
+38044592-70-73
+38044223-45-54
Володимир
УкраїнаКиївпр-т Победы
Мапа

Дизайн, верстання

Графічний дизайн і верстання

Графічний дизайн. Векторизація зображень. Верстання поліграфії. Верстання багатосторінкових видань. Розробка фірмового стилю.

Наша друкарня також надає послуги з розробки дизайну і високоякісної допечатной підготовки поліграфічної продукції, сканування, обробки зображень, кольорокорекції, верстання і інші стадії поліграфічної технології, необхідні для підготовки виробу поліграфії до друку. Ми знаємо, як показати кращі якості вашої послуги, товару і притягнути до нього увагу споживачів.

Ми верстаємо усі види поліграфічної продукції. Будь-то рекламно-інформаційний каталог, двох сторінковий буклет, брошура, календар, багатосторінковий журнал або книга. Верстання в нашій студії це не просто розмітка сторінок за допомогою компонування текстових і графічних елементів – це професіоналізм та досвід дизайнерів, художній смак і вміння слухати замовника.

Завдяки нашому досвіду і талановитим дизайнерам - ми вміємо красиво оформляти і правильно розміщувати необхідну інформацію та відомості про послуги, продукти та ціни. Від вимоги замовника залежить те, як буде виглядати каталог: яскравий і привабливий, або строгий й витриманий з упором на інформаційну вагу.

У нашій студії виключені найменші похибки, диспропорції і невідповідності розміру шрифтів. Ми дотримуємося встановлених норм і стандартів. Верстання в Прінт Лайн - це висока якість додрукової підготовки.

Щоб замовити у нас цей вид послуг - надішліть нам опис завдання, текст і необхідні ілюстрації.

Вимоги до ілюстрацій: чим якісніше вони будуть - тим якісніше буде випущена продукція. Намагайтеся надсилати ілюстрації наближені до основних вимог поліграфії: колірний простір CMYK, роздільна здатність 300 dpi, ідеальний формат Ai, Eps, PDF, TIFF, PSD або CorelDraw.

Перед ретельним опрацюванням деталей - ми відправляємо замовнику попередній дизайн-макет (ескіз) верстання на затвердження. І тільки після схвальної згоди приступаємо до заключного етапу.

Верстка та розробка дизайну будь-якої продукції виконується в повній відповідності з вашими побажаннями.

З прикладами верстки студії можна ознайомитися в портфоліо.

Графічний дизайн це - векторизація зображень, ретушування зображень, верстання багатосторінкових видань, розробка фірмового стилю, розробка макетів, розробка макету друкованої реклами, створення макету візитки, сканування зображень, редагування зображень.

у вигляді галереїу вигляді списку