Немає відгуків, додати
Широкоформатний друк
Контакти
Drukar
+38063237-67-65
+38050351-48-66
+38098905-91-98
+38044592-70-73
+38044223-45-54
Володимир
УкраїнаКиївпр-т Победы
Мапа

Широкоформатний друк

Широкоформатний друк

Широкоформатний друк - це повнокольоровий цифровий друк зображень великих розмірів на різних типах носіях: баннерная тканина, сітка, вінілова плівка або папір, біла або прозора самоклеющаяся плівка оракал.

Широкоформатний друк ділять на зовнішню і интерьерную.

Зовнішній широкоформатний друк

Широкоформатний друк для зовнішньої реклами потрібний для виготовленні усіх видів вуличної реклами, починаючи від банерів, перетяжок і рекламних щитів, і закінчуючи оформленням вітрин, вивісок і обклеювання автомобілів, транспорту.

Існують різні вимоги до виготовлення зовнішньої і интерьерной друку. Зовнішній друк діє на аудиторію з далекої відстані і вимоги до дозволу нижче від 56 dpi до 150 dpi, але вона має бути стойкою до дії довкілля і інших механічних ушкоджень.

Интерьерний друк

Широкоформатний друк застосовується не лише в рекламних цілях, її так само використовують для прикраси і оформлення інтер'єрів.Як правило, интерьерная друк має бути найвищої якості, оскільки розташована у безпосередній близькості від людини, тому вона робиться з дозволом не менше 720 - 1440 dpi.

Друк розтяжок

Найбільш затребуваними приводами для реклами на розтяжках служать проведення концертних і виставкових заходів; відкриття нових магазинів, філій; інформація про розпродажі, знижки, спеціальні пропозиції; поява нових продуктів або послуг на ринку. Крім того, рекламні розтяжки часто замовляють автосалони, агентства нерухомості, банки і інші організації, що мають широку цільову аудиторію.

Реклама на перетяжках особливо ефективна, якщо товар або послуга є порівняно рідкісним або маловідомим на ринку. Така реклама здатна швидко донести інформацію до споживача і, завдяки цьому, підвищити рівень продажів товару-новинки.

Интерьерний широкоформатний друк

Використовується для реклами і оформлення інтер'єрів приміщень, актуальний для проведення презентацій і виставок, в оформленні магазинів, кафе, ресторанів, спортивних залів. Оформлення може бути як постійним, так і тимчасовим, на короткий період проведення заходів.

Для оформлення інтер'єрів використовується друк на плівці, банері, полотні, папері і тканині. Кожен варіант прийнятніше для свого особливого випадку. Так, наприклад, прийнято замовляти друк на банері для проведення рекламних акцій, презентацій, прес-конференцій, корпоративних вечірок. Баннерная интерьерная друк самий недорогий з усіх видів интерьерной друку, тому ідеально підходить для короткострокових акцій. Для святкових заходів, вечірок, ювілеїв, зазвичай вибирають текстиль, полотна і папір.
Наша компанія "Принт Лайн" пропонує своїм клієнтам широкий спектр послуг в області широкоформатного друку в Києві.

Повнокольоровий широкоформатний друк дозволяє передати щонайтонші колористичні відтінки цифрового зображення. Наше устаткування дозволяє вибрати відповідний метод широкоформатного цифрового друку без особливих зусиль.

у вигляді галереїу вигляді списку