Немає відгуків, додати
Контакти
Drukar
+38063237-67-65
+38050351-48-66
+38098905-91-98
+38044592-70-73
+38044223-45-54
Володимир
УкраїнаКиївпр-т Победы
Мапа

Календарі

Друк календарів

Календарна продукція ― один з найбільш популярних видів подарункової поліграфічної продукції, так як є не тільки прекрасним подарунком бізнес-партнерам і колегам до Нового року, а також ефективним рекламним носієм протягом цілого року.

Усю календарну різноманітність умовно можна розділити на декілька груп:

- Квартальні календарі;

- Настінні календарі;

- Перекидні настінні календарі;

- Настільні календарі "Будиночок";

- Перекидні настільні календарі "Будиночок";

- Кишеньковий календарик.

Календарі на квартал відрізняються тим, що містять в собі декілька блоків, таким чином, дозволяючи бачити відразу три місяці: що пройшов, поточний і наступний. Такий вид календарів надає можливість планування на 2-3 місяці вперед, показуючи при цьому дати на увесь квартал.

Календарі, які вішають на стіну, частіше друкуються всього у форматі А3, А2 ― переважно лист такого календаря є великим зображенням поряд з яким розташовується календарна сітка на поточний місяць і можливо зменшена сітка того, що пройшов і наступного місяців.

Ще одним різновидом календарів є настільні: такі календарі зазвичай називають "Будиночок" ― вони мають каркас у вигляді будиночка. "Будиночки" друкують двох видів: перекидний (картонна основа, обкладинка і 6 або 12 листів з календарною сіткою для кожного місяця) і у формі пірамідки (сітка календаря друкується прямо на картонній основі).

у вигляді галереїу вигляді списку

Дизайн календарів

Виготовлення календарів ми починаємо з обговорення дизайнерського макета, наші дизайнери запропонують Вам виготовлення макету на Ваш вибір.